dnes, čtvrtek 28. 3. 2024

Personální zajištění

Zástupce ředitele pro mateřskou školu od 1.9.2023

Michaela Bruknerová (reditel@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou střední pedagogické školy, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Působí v MŠ jako logopedický asistent a metodik prevence.

Tel: 775 143 736

Speciální pedagog

Mgr. Petra Bártová (bartova@skolanehvizdy.cz)

Paní učitelka je absolventkou Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně v oboru Speciální pedagogiky, se zaměřením na logopedii a surdopedii.

Zastává pozici školního speciálního pedagoga v mateřské škole i na základní škole.

Třída Kuřátek

Ivana Pačesová (pacesova.ivana@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ Maja v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, má plnou odbornou způsobilost. Působí jako logopedický asistent v naší MŠ. Paní učitelka spolupracuje s Klubem rodičů pri MŠ

Jana Podroužková (podrouzkova.jana@skolkanehvizdy.cz)

Studuje SPgŠ Mills, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Paní učitelka spolupracuje s Klubem rodičů pri MŠ

Třída Medvídků

Bc. Kateřina Čmelíková (cmelikova.katerina@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou UJAK oboru Speciální pedagogika, tudíž má plnou odbornou způsobilost pro práci v MŠ.

Ivana Frajmanová (frajmanova.ivana@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou Střední odborné školy Futurum v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, je odborně způsobilá pro práci v MŠ a je také trenérkou tenisu, lekce organizuje i pro děti z MŠ.

Třída Sluníček

Hana Horálková (horalkova.hana@skolkanehvizdy.cz)

Je dlouholetou oporou naší MŠ a je absolventkou Střední pedagogické školy, má plnou odbornou způsobilost.

Helena Dozorcová (dozorcova.helena@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ Maja v obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Paní učitelka je lektorkou projektu „Děti na startu“.

Třída Koťátek

Zuzana Boháčková (bohackova.zuzana@skolkanehvizdy.cz)

je absolventkou SPgŠ Maja v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, lektorkou "Tvořivé hry", má plnou odbornou způsobilost. Působí jako logopedický asistent v naší MŠ.

Hana Skořepová (skorepova.hana@skolkanehvizdy.cz)

Zkušená opora naší MŠ je absolventkou Střední pedagogické školy, má tedy plnou odbornou způsobilost.

Ivana Baťková (batkova.ivana@skolkanehvizdy.cz)

Asistentka pedagoga

Třída Rybiček

Michaela Bruknerová (bruknerova.michaela@skolanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ Mills v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Pracuje s dětmi z naší mateřské školy jako logopedický asistent. Paní učitelka vypracovává preventivní program mateřské školy a koordinuje jeho plnění v mateřské škole.

Martina Štayrová (stayrova.martina@skolaknehvizdy.cz)

Studuje SPgŠ Mills, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Hana Hamplová (hamplova.hana@skolkanehvizdy.cz)

Asistentka pedagoga

Třída Včelek

Leona Chábová (chabova.leona@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ, má plnou odbornou způsobilost.

Martina Bukešová (bukešova.martina@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ Mills v oboru Předškolní a mimioškolní pedagogika

Barbora Zichová

Asistent Pedagoa

Třída Žabiček

Květuše Bezuchová (bezuchova.kveta@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ Mills v oboru Předškolní a mimioškolní pedagogika a má plnou odbornou způsobilost.Paní učitelka vede výtvarný kroužek.

Jana Karnetová (karnetova.jana@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ Maja v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika a má pro svou práci plnou odbornou způsobilost.

Třída Motýlků

Tereza Müllerová (mullerova.tereza@skolkanehvizdy.cz)

Studium předškolní a mimoškolní pedagogiky právě vykonává na SPgŠ Mills v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Paní učitelka spolupracuje s Klubem rodičů pri MŠ

Veronika Messaoudi (messaoudi.veronika@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ, v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, má plnou odbornou způsobilost. Paní učitelka se podílí na vedení mateřské školy.

Hanna Adovba (adovba.hanna@skolkanehvizdy.cz)

Asistent pedagoga

Třída Berušek

Mgr. Irena Nedvědová (nedvedova.irena@skolkanehvizdy.cz)

Pracuje s dětmi a mládeží více než 25 let. Na FTVS vystudovala obor ergoterapeut a pedagog. Obor Předškolní a mimoškolní pedagogika získala studiem SPgŠ Bean.

Věra Lopatářová (lopatarova.vera@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika a má plnou odbornou způsobilost.

Provozní  pracovnice

Renata Casková

Pracuje jako školnice mateřské školy a pečlivě se stará o svěřené prostory. A dbá o čistotu Sluníček a Medvídků

Denisa Hýbnerová

Má na starosti úklid u Kuřátek a Koťátek

Jindřiška Gurega

Má na starosti úklid u našich Rybiček a Včelek.

Vasylyna Voinahii

Stará se o krásné a čisté prostředí ve třídě Motýlků a Žabiček.