dnes, čtvrtek 25. 4. 2024

Dnes je čtvrtek, 25. 4. 2024, 7:38:17

Svátek má Marek

Stravování

Stravování se skládá z dopolední svačiny, oběda a odpolední svačiny. Pokud jde dítě po obědě, odpolední svačina se odhlašuje v aplikaci Twigsee.

Svačiny jedí všechny děti ve svých třídách.

Na oběd chodí děti ze tříd Medvídci, Sluníčka a Kuřátka, do školní jídelny. Ostatní děti jedí oběd ve svých třídách.

Školní jídelna mateřské školy
sídlí na adrese Na Příštipku 226, tedy ve stejné budově jako MŠ. Ve školní jídelně se může stravovat maximálně 450 strávníků v režimu školního stravování, jídelna zabezpečuje i stravování cizích strávníků.

Vedoucí jídelny v  je paní Jana Jírová, kuchařky paní Hana Klimentová Jírová, Alena Cinková, Blanka Petrželová a Lucie Fuchsová.

Je zřízeno další  výdejní místo v součásti MŠ, budova TJ Sokol Nehvizdy, Na Příštipku 135. Zde se vydávají svačiny i obědy dětem, které zde navštěvují třídu mateřské školy.

Způsob úhrady stravného a školného

Stravné a školné můžete platit v hotovosti nebo převodem. Upřednostňujeme zálohovou platbu převodem.

V hotovosti

je to třetí a čtvrtý pracovní den v měsíci od 6.45 hod. do 9.00 hod, v kanceláři MŠ, u cizích strávníků třetí pracovní den v měsíci od 11.15 do 12.00 hodin.
Neuhrazení stravného v MŠ je posuzováno jako důvod k ukončení předškolního vzdělávání dle ustanovení §35 zákona 561/2004 Sb., Školský zákon, v platném znění.

Převodem

viz odkaz níže Platby

Odhlašování a přihlašování stravy

Odhlásit či přihlásit stravu pro dítě mateřské školy je možné:
-   v aplikaci Twigsee a to na příslušný den do 6.30 hod
-   V PŘÍPADĚ POTÍŽÍ S APLIKACÍ TWIGSEE SMS zprávou na tel. 734 575 381, a to na příslušný den do 6.30. V tomto případe pak prosíme rodiče, aby při omlouvání dítěte MŠ uváděli jméno, třídu, kterou dítě navštěvuje a dobu nepřítomnosti.

Upřednostňujeme zálohovou platbu trvalým příkazem. O vyúčtování si zažádejte při dlouhodobé nepřítomnosti nebo při přechodu dítěte do jiné mateřské školy. Při přechodu dítěte do Základní školy Nehvizdy zůstává číslo účtu a variabilní symbol stejný.

Dotazy pro vedoucí ŠJ pí. J. Jírovou kdykoli emailem (janajirova@volny.cz), případně telefonicky na čísle 722 935 538.