Počasí dnes:

29. 11. 2020

oblacnosesnez

Bude polojasno až oblačno, ojediněle sněhové přeháňky. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Dnes je neděle, 29. 11. 2020, 16:50:51

Návštěvnost:

Svátek má Zina

Personální zajištění

Zástupce ředitele pro mateřskou školu

Mgr. Alice Dadáková

Je absolventkou PdF UHK oboru Speciální pedagogika se zaměřením na etopedii a management speciálních zařízení. Vedle vedení mateřské školy působí jako speciální pedagog na naší základní škole.

Třída Kuřátek

Bc. Markéta Hubáčková

Paní učitelka je absolventkou PdF UHK oboru Speciální pedagogika se zaměřením na tyflopedii a surdopedii. V mateřské škole se věnuje dětem s odlišným mateřským jazykem.

Iva Pačesová

Paní učitelka je zkušenou paní učitelkou, má plnou odbornou způsobilost.

Třída Medvídků

Bc. Kateřina Čmelíková

je paní učitelkou ve třídě  Medvídků. Paní učitelka je absolventkou UJAK oboru Speciální pedagogika, tudíž má plnou odbornou způsobilost pro práci v mateřské škole.

Ivana Frajmanová

paní učitelka je absolventkou Střední odborné školy Futurum obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, je tedy plně odborně způsobilá pro práci s našimi předškoláčky. Je také trenérkou tenisu, lekce organizuje i pro děti z MŠ.

Třída Sluníček

Hana Horálková

je dlouholetou  oporou naší mateřinky a stará se o děti péčí vpravdě mateřskou. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má plnou odbornou způsobilost.

Helena Dozorcová

je absolventkou SŠ Maja obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Paní učitelka je lektorkou projektu „Děti na startu“.

Třída Koťátek

Zuzana Boháčková

paní učitelka je absolventkou SŠ Maja v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika, má plnou odbornou způsobilost.

Hana Skořepová

pracuje jako učitelka v mateřince, obětavě se stará o naše špunty ve třídě Koťátek. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má tedy plnou odbornou způsobilost.

Třída Rybiček

Kristýna Helmichová

je absolventkou SPgŠ obor Pedagogické lyceum. Svou kvalifikaci si rozšiřuje na SŠ Mills v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika.

Věra Lopatářová

paní učitelka se svědomitě stará o naše Rybičky. Je absolventkou Střední pedagogické školy v Praze v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, má plnou odbornou způsobilost.

Třída Včelek

Leona Chábová

zkušená a vlídná paní učitelka vede třídu Včelek, která je určena pro děti s odkladem školní docházky a pro předškolní děti, které doposud nenavštěvovaly mateřskou školu. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má plnou odbornou způsobilost.

Veronika Messaoudi

se stará o naše Včelky tak, aby se jim ve školičce nejen líbilo, ale aby se i spoustu nového naučily. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Třída Žabiček

Květuše Bezuchová

zkušená paní učitelka má na starosti třídu Žabiček. Je absolventkou Střední odborné školy Mills obor Předškolní a mimoškolní pedagogika a má plnou odbornou způsobilost pro práci v mateřince. Paní učitelka vede v naší mateřince Výtvarný kroužek.

Jana Karnetová

paní učitelka obětavě pečuje o naše Žabičky. Je absolventkou SŠ Maja v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Má pro svou práci plnou odbornou způsobilost.

Třída Motýlků

Leona Kašičková

paní učitelka pečuje o naše Motýlky. Práce s malými dětmi ji vždy naplňovala. Svou odbornou způsobilost získala na Střední odborné škole Maja v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Mgr. Petra Bártová

Paní učitelka je absolventkou Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně v oboru Speciální pedagogiky se zaměřením na logopedii a surdopedii.

V mateřské škole zastává také pozici školního speciálního pedagoga.

Kristýna Borovičková

Paní asistentka pomáhá během dopoledne paním učitelkám při práci se třídou a dětem se speciálními vzdělávacími potřebami se zapojemním do denních aktivit. Je studentkou vysoké školy a absolventkou akreditovaného kurzu pedagogiky volného času.

Třída Berušek

Mgr. Irena Nedvědová

paní učitelka se stará o naše Berušky. Pracuje s dětmi a mládeží více než 25 let. Na FTVS vystudovala obor ergoterapeut a pedagog. Obor Předškolní a mimoškolní pedagogika získala studiem SŠ Bean.

Tereza Horejšová, DiS

paní učitelka s nehvizdskými dětmi pracuje od útlého mládí. Je absolventkou Střední pedagogické školy obor Pedagogické lyceum se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku.

Provozní  pracovnice

Renata Casková

pracuje jako školnice mateřské školy a pečlivě se stará o svěřené prostory.

Věra Turková

má na starosti úklid u našich Rybiček a Včelek. Pomáhá také při přípravě dětí na pobyt venku.

Hana Hamplová

uklízí naší mateřinku, dbá na čistotu a pořádek u našich Koťátek a v jídelně.

Romana Svobodová

stará se o krásné a čisté prostředí ve třídě Motýlků a Žabiček.