Počasí dnes:

19. 3. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky od 500m srážky sněhové. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Dnes je úterý, 19. 3. 2019, 4:44:16

Návštěvnost:

Svátek má Josef

Personální zajištění

Třída Koťátek

Simona Heindlová

je zástupkyní ředitele pro mateřskou školu a má na starosti veškeré záležitosti s mateřinkou spojené. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má plnou odbornou způsobilost.

Hana Skořepová

pracuje jako učitelka v mateřince, obětavě se stará o naše špunty ve třídě Koťátek. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má tedy plnou odbornou způsobilost.

Třída Sluníček

Hana Horálková

je dlouholetou  oporou naší mateřinky a stará se o děti péčí vpravdě mateřskou. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má plnou odbornou způsobilost.

Bc. Eva Bednářová

je zkušenou paní učitelkou. Vede oblíbený kroužek Keramiky. Je absolventkou Střední pedagogické školy Futurum obor Předškolní a mimoškolní pedagogika a také absolventkou bakalářského studia Speciální pedagogiky předškolního věku na Technické Univerzitě v Liberci.

Třída Medvídků

Bc. Kateřina Čmelíková

je paní učitelkou ve třídě  Medvídků. Paní učitelka je absolventkou Střední zdravotnické školy a UJAK oboru Speciální pedagogika, tudíž má plnou odbornou způsobilost pro práci v mateřské škole. Spolu s paní učitelkou Evou Bednářovou vede kroužek Keramiky.

Ivana Frajmanová

paní učitelka je absolventkou Střední odborné školy Futurum obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, je tedy plně odborně způsobilá pro práci s našimi předškoláčky.

Třída Kuřátek

Zuzana Boháčková

je třídní učitelkou v Kuřátkách, kde jsou integrovány také děti se zdravotním hendikepem. Paní učitelka je absolventkou Střední zdravotnické školy a SŠ MAJA v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika a má kromě plné odborné způsobilosti i nadšení a elán pro práci s našimi nejmenšími.

Růžena Vítková

asistentka hendikepovaného dítěte je absolventkou SZŠ obor všeobecná sestra.  Pro svou činnost ve třídě Kuřátek má odbornou způsobilost.

Třída Motýlků

Leona Kašičková

paní učitelka pečuje o naše Motýlky. Práce s malými dětmi ji vždy naplňovala. Svou odbornou způsobilost si doplňuje na Střední odborné škole Mills v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Šárka Horáková Dis.

je paní učitelkou ve třídě Motýlků. Paní učitelka je absolventkou Střední zdravotnické školy a SOŠ Mills v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Paní učitelka se podílí v naší mateřince na vedení  kroužku Keramiky.

Třída Rybiček

Kristýna Helmichová

je absolventkou SPgŠ obor Pedagogické lyceum. Od školního roku 2016 si svou kvalifikaci rozšiřuje při studiu na Univerzitě v Hradci Králové.

Věra Lopatářová

paní učitelka se svědomitě stará o naše Rybičky. Je absolventkou Střední pedagogické školy v Praze v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, má plnou odbornou způsobilost.

Třída Žabiček

Květuše Bezuchová

zkušená paní učitelka má na starosti třídu Žabiček. Je absolventkou Střední odborné školy Mills obor Předškolní a mimoškolní pedagogika a má plnou odbornou způsobilost pro práci v mateřince. Paní učitelka vede v naší mateřince Výtvarný kroužek.

Jana Karnetová

paní učitelka obětavě pečuje o naše Žabičky. Je absolventkou SŠ Maya v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Má pro svou práci plnou odbornou způsobilost.

Třída Včelek

Leona Chábová

zkušená a vlídná paní učitelka vede třídu Včelek, která je určena pro děti s odkladem školní docházky a pro předškolní děti, které doposud nenavštěvovaly mateřskou školu. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má plnou odbornou způsobilost

Veronika Messaoudi

se stará o naše Včelky tak, aby se jim ve školičce nejen líbilo, ale aby se i spoustu nového naučily. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Třída Berušek

Mgr. Irena Nedvědová

paní učitelka se stará o naše Berušky. Pracuje s dětmi a mládeží více než 25 let. Na FTVS vystudovala obor ergoterapeut a pedagog. Obor Předškolní a mimoškolní pedagogika si doplňuje při studiu SŠ Maya.

Pavla Krajíčková

paní učitelka s nehvizdskými dětmi pracuje od útlého mládí. Je absolventkou Střední pedagogické školy obor Pedagogické lyceum. Své vzdělání si rozšiřuje na Střední odborné škole MILLS v Čelákovicích.

Provozní  pracovnice

Renata Casková

pracuje jako školnice mateřské školy a pečlivě se stará o svěřené prostory.

Věra Turková

má na starosti úklid u našich Koťátek, Rybiček a Včelek Pomáhá také při přípravě dětí na pobyt venku.

Hana Hamplová

uklízí naší mateřinku, dbá na čistotu a pořádek u našich Žabiček a Motýlků