dnes, úterý 28. 9. 2021

Návštěvnost:

Svátek má Václav

Personální zajištění

Zástupce ředitele pro mateřskou školu

Mgr. Alice Dadáková (reditel@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou PdF UHK oboru Speciální pedagogika se zaměřením na etopedii a management speciálních zařízení. Vedle vedení mateřské školy působí jako speciální pedagog na naší základní škole.

Speciální pedagog

Mgr. Petra Bártová (bartova@skolanehvizdy.cz)

Paní učitelka je absolventkou Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně v oboru Speciální pedagogiky, se zaměřením na logopedii a surdopedii.

V MŠ zastává pozici školního speciálního pedagoga.

Třída Kuřátek

Bc. Markéta Hubáčková (hubackova.marketa@skolkanehvizdy.cz)

Paní učitelka je absolventkou PdF UHK oboru Speciální pedagogika se zaměřením na tyflopedii a surdopedii. V mateřské škole se věnuje dětem s odlišným mateřským jazykem.

Iva Pačesová (pacesova.ivana@skolkanehvizdy.cz)

Paní učitelka je zkušenou paní učitelkou, absolventkou SpŠ Maja, má plnou odbornou způsobilost.

Tereza Müllerová (mullerova.tereza@skolkanehvizdy.cz)

Asistentka pedagoga

Třída Medvídků

Bc. Kateřina Čmelíková (cmelikova.katerina@skolkanehvizdy.cz)

Paní učitelka je absolventkou UJAK oboru Speciální pedagogika, tudíž má plnou odbornou způsobilost pro práci v mateřské škole.

Ivana Frajmanová (frajmanova.ivana@skolkanehvizdy.cz)

paní učitelka je absolventkou Střední odborné školy Futurum obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, je tedy plně odborně způsobilá pro práci s našimi předškoláčky. Je také trenérkou tenisu, lekce organizuje i pro děti z MŠ.

Třída Sluníček

Hana Horálková (horalkova.hana@skolkanehvizdy.cz)

je dlouholetou  oporou naší mateřinky a stará se o děti péčí vpravdě mateřskou. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má plnou odbornou způsobilost.

Helena Dozorcová (dozorcova.helena@skolkanehvizdy.cz)

je absolventkou SŠ Maja obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Paní učitelka je lektorkou projektu „Děti na startu“.

Třída Koťátek

Zuzana Boháčková (bohackova.zuzana@skolkanehvizdy.cz)

je absolventkou SŠ Maja v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika, má plnou odbornou způsobilost.

Hana Skořepová (skorepova.hana@skolkanehvizdy.cz)

se obětavě stará o naše špunty ve třídě Koťátek. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má tedy plnou odbornou způsobilost.

Ivana Kolářová

asistentka pedagoga

Třída Rybiček

Michaela Bruknerová (bruknerova.michaela@skolanehvizdy.cz)

paní učitelka si rozšiřuje vzdělání na SŠ Mills v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika a vede kroužek Mluvení hrou.

Věra Lopatářová (lopatarova.vera@skolkanehvizdy.cz)

paní učitelka se svědomitě stará o naše Rybičky. Je absolventkou Střední pedagogické školy v Praze v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, má plnou odbornou způsobilost.

Třída Včelek

Leona Chábová (chabova.leona@skolkanehvizdy.cz)

zkušená a vlídná paní učitelka vede třídu Včelek, která je určena pro děti s odkladem školní docházky a pro předškolní děti, které doposud nenavštěvovaly mateřskou školu. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má plnou odbornou způsobilost.

Veronika Messaoudi (messaoudi.veronika@skolkanehvizdy.cz)

se stará o naše Včelky tak, aby se jim ve školičce nejen líbilo, ale aby se i spoustu nového naučily. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Třída Žabiček

Květuše Bezuchová (bezuchova.kveta@skolkanehvizdy.cz)

zkušená paní učitelka má na starosti třídu Žabiček. Je absolventkou Střední odborné školy Mills obor Předškolní a mimoškolní pedagogika a má plnou odbornou způsobilost pro práci v mateřince. Paní učitelka vede v naší mateřince Výtvarný kroužek.

Jana Karnetová (karnetova.jana@skolkanehvizdy.cz)

paní učitelka obětavě pečuje o naše Žabičky. Je absolventkou SŠ Maja v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Má pro svou práci plnou odbornou způsobilost.

Třída Motýlků

Bc.Veronika Lakomá (lakoma.veronika@skolkanehvizdy.cz)

Kristýna Helmichová (helmichova.kristyna@skolkanehvizdy.cz)

je absolventkou SŠ Mills v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika, má tedy plnou odbornou způsobilost.

Třída Berušek

Mgr. Irena Nedvědová (nedvedova.irena@skolkanehvizdy.cz)

paní učitelka se stará o naše Berušky. Pracuje s dětmi a mládeží více než 25 let. Na FTVS vystudovala obor ergoterapeut a pedagog. Obor Předškolní a mimoškolní pedagogika získala studiem SŠ Bean.

Tereza Horejšová, DiS (horejsova.tereza@skolkanehvizdy.cz)

paní učitelka s nehvizdskými dětmi pracuje od útlého mládí. Vystudovala Vyšší odbornou školu pedagogickou a sociální se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku.

Olga Šandová (sandova.olina@skolkanehvizdy.cz)

Paní asistentka pomáhá během dopoledne paním učitelkám při práci se třídou a dětem se speciálními vzdělávacími potřebami se zapojemním do denních aktivit.

Provozní  pracovnice

Renata Casková

pracuje jako školnice mateřské školy a pečlivě se stará o svěřené prostory.

Věra Turková

má na starosti úklid u našich Rybiček a Včelek. Pomáhá také při přípravě dětí na pobyt venku.

Monika Císová

dbá na čistotu a pořádek ve třídách Koťátek a Kuřátek.

Romana Svobodová

stará se o krásné a čisté prostředí ve třídě Motýlků a Žabiček.