dnes, středa 17. 8. 2022

Návštěvnost:

Svátek má Petra

Personální zajištění

Zástupce ředitele pro mateřskou školu

Mgr. Alice Dadáková (reditel@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou střední pedagogické školy, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, a Pedagogické fakulty UHK oboru Speciální pedagogika se zaměřením na etopedii a management speciálních zařízení. Vedle vedení mateřské školy působí jako speciální pedagog na naší základní škole.

Speciální pedagog

Mgr. Petra Bártová (bartova@skolanehvizdy.cz)

Paní učitelka je absolventkou Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně v oboru Speciální pedagogiky, se zaměřením na logopedii a surdopedii.

Zastává pozici školního speciálního pedagoga v mateřské škole i na základní škole.

Třída Kuřátek

Ivana Pačesová (pacesova.ivana@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ Maja v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, má plnou odbornou způsobilost.

Jana Podroužková (podrouzkova.jana@skolkanehvizdy.cz)

Hana Hamplová (hamplova.hana@skolkanehvizdy.cz)

Asistentka pedagoga

Třída Medvídků

Bc. Kateřina Čmelíková (cmelikova.katerina@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou UJAK oboru Speciální pedagogika, tudíž má plnou odbornou způsobilost pro práci v MŠ.

Ivana Frajmanová (frajmanova.ivana@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou Střední odborné školy Futurum v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, je odborně způsobilá pro práci v MŠ a je také trenérkou tenisu, lekce organizuje i pro děti z MŠ.

Třída Sluníček

Hana Horálková (horalkova.hana@skolkanehvizdy.cz)

Je dlouholetou oporou naší MŠ a je absolventkou Střední pedagogické školy, má plnou odbornou způsobilost.

Helena Dozorcová (dozorcova.helena@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ Maja v obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Paní učitelka je lektorkou projektu „Děti na startu“.

Třída Koťátek

Zuzana Boháčková (bohackova.zuzana@skolkanehvizdy.cz)

je absolventkou SPgŠ Maja v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, lektorkou "Tvořivé hry", má plnou odbornou způsobilost.

Hana Skořepová (skorepova.hana@skolkanehvizdy.cz)

Zkušená opora naší MŠ je absolventkou Střední pedagogické školy, má tedy plnou odbornou způsobilost.

Olga Šandová (sandova.olina@skolkanehvizdy.cz)

Asistentka pedagoga

Třída Rybiček

Michaela Bruknerová (bruknerova.michaela@skolanehvizdy.cz)

je absolventkou SPgŠ Mills v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika a vede kroužek Mluvení hrou.

Věra Lopatářová (lopatarova.vera@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika a má plnou odbornou způsobilost.

Třída Včelek

Leona Chábová (chabova.leona@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ, má plnou odbornou způsobilost.

Veronika Messaoudi (messaoudi.veronika@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ, v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, má plnou odbornou způsobilost.

Třída Žabiček

Květuše Bezuchová (bezuchova.kveta@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ Mills v oboru Předškolní a mimioškolní pedagogika a má plnou odbornou způsobilost.Paní učitelka vede Výtvarný kroužek.

Jana Karnetová (karnetova.jana@skolkanehvizdy.cz)

Je absolventkou SPgŠ Maja v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika a má pro svou práci plnou odbornou způsobilost.

Třída Motýlků

Tereza Müllerová (mullerova.tereza@skolkanehvizdy.cz)

Paní učitelka má zkušenosti z praxe asistentky pedagoga v prostředí základní i mateřské školy, studium předškolní a mimoškolní pedagogiky si bude rozšiřovat od září.

Lucie Dolejšová

Třída Berušek

Mgr. Irena Nedvědová (nedvedova.irena@skolkanehvizdy.cz)

Pracuje s dětmi a mládeží více než 25 let. Na FTVS vystudovala obor ergoterapeut a pedagog. Obor Předškolní a mimoškolní pedagogika získala studiem SPgŠ Bean.

Tereza Horejšová, DiS (horejsova.tereza@skolkanehvizdy.cz)

S nehvizdskými dětmi pracuje od útlého mládí. Vystudovala Vyšší odbornou školu pedagogickou a sociální se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku.

Provozní  pracovnice

Renata Casková

pracuje jako školnice mateřské školy a pečlivě se stará o svěřené prostory.

Naďa Fitsay

má na starosti úklid u našich Rybiček a Včelek.

Natalie Kushnir

dbá na čistotu a pořádek ve třídách Koťátek a Kuřátek.

Romana Svobodová

stará se o krásné a čisté prostředí ve třídě Motýlků a Žabiček.