Počasí dnes:

21. 9. 2019

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Dnes je sobota, 21. 9. 2019, 15:09:32

Návštěvnost:

Svátek má Matouš

Personální zajištění

Třída Kuřátek

Bc. Markéta Hubáčková

je zástupkyní ředitele pro mateřskou školu a má na starosti veškeré záležitosti týkající se chodu mateřinky.

Paní učitelka je absolventkou PdF UHK oboru Speciální pedagogika se zaměřením na tyflopedii a surdopedii.

Mgr. Petra Bártová

Paní učitelka je absolventkou Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně v oboru Speciální pedagogiky se zaměřením na logopedii a surdopedii.

Třída Medvídků

Bc. Kateřina Čmelíková

je paní učitelkou ve třídě  Medvídků. Paní učitelka je absolventkou UJAK oboru Speciální pedagogika, tudíž má plnou odbornou způsobilost pro práci v mateřské škole.

Ivana Frajmanová

paní učitelka je absolventkou Střední odborné školy Futurum obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, je tedy plně odborně způsobilá pro práci s našimi předškoláčky.

Třída Sluníček

Hana Horálková

je dlouholetou  oporou naší mateřinky a stará se o děti péčí vpravdě mateřskou. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má plnou odbornou způsobilost.

Helena Dozorcová

je absolventkou SŠ Maja obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Paní učitelka je lektorkou projektu „Děti na startu“.

Třída Koťátek

Zuzana Boháčková

paní učitelka je absolventkou SŠ Maja v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika, má plnou odbornou způsobilost.

Hana Skořepová

pracuje jako učitelka v mateřince, obětavě se stará o naše špunty ve třídě Koťátek. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má tedy plnou odbornou způsobilost.

Třída Rybiček

Kristýna Helmichová

je absolventkou SPgŠ obor Pedagogické lyceum. Svou kvalifikaci si rozšiřuje na SŠ Mills v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika.

Věra Lopatářová

paní učitelka se svědomitě stará o naše Rybičky. Je absolventkou Střední pedagogické školy v Praze v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, má plnou odbornou způsobilost.

Třída Včelek

Leona Chábová

zkušená a vlídná paní učitelka vede třídu Včelek, která je určena pro děti s odkladem školní docházky a pro předškolní děti, které doposud nenavštěvovaly mateřskou školu. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy, má plnou odbornou způsobilost.

Veronika Messaoudi

se stará o naše Včelky tak, aby se jim ve školičce nejen líbilo, ale aby se i spoustu nového naučily. Paní učitelka je absolventkou Střední pedagogické školy obor Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Třída Žabiček

Květuše Bezuchová

zkušená paní učitelka má na starosti třídu Žabiček. Je absolventkou Střední odborné školy Mills obor Předškolní a mimoškolní pedagogika a má plnou odbornou způsobilost pro práci v mateřince. Paní učitelka vede v naší mateřince Výtvarný kroužek.

Jana Karnetová

paní učitelka obětavě pečuje o naše Žabičky. Je absolventkou SŠ Maja v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Má pro svou práci plnou odbornou způsobilost.

Třída Motýlků

Leona Kašičková

paní učitelka pečuje o naše Motýlky. Práce s malými dětmi ji vždy naplňovala. Svou odbornou způsobilost si doplňuje na Střední odborné škole Maja v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika.

Šárka Horáková Dis.

je paní učitelkou ve třídě Motýlků. Paní učitelka je absolventkou Střední zdravotnické školy a SOŠ Mills v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Paní učitelka vede v naší mateřince kroužek Keramiky.

Třída Berušek

Mgr. Irena Nedvědová

paní učitelka se stará o naše Berušky. Pracuje s dětmi a mládeží více než 25 let. Na FTVS vystudovala obor ergoterapeut a pedagog. Obor Předškolní a mimoškolní pedagogika si doplňuje při studiu SŠ Bean.

Pavla Krajíčková

paní učitelka s nehvizdskými dětmi pracuje od útlého mládí. Je absolventkou Střední pedagogické školy obor Pedagogické lyceum. Své vzdělání si rozšiřuje na Střední odborné škole Mills v Čelákovicích.

Provozní  pracovnice

Renata Casková

pracuje jako školnice mateřské školy a pečlivě se stará o svěřené prostory.

Věra Turková

má na starosti úklid u našich Koťátek, Rybiček a Včelek Pomáhá také při přípravě dětí na pobyt venku.

Hana Hamplová

uklízí naší mateřinku, dbá na čistotu a pořádek u našich Žabiček a Motýlků.