Počasí dnes:

20. 4. 2021

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Dnes je úterý, 20. 4. 2021, 16:26:21

Návštěvnost:

CELKEM: 272049

Svátek má Marcela

Obsah

Školní speciální pedagogové                                         Šablony II.CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0014574
Mgr. Petra Bártová, tel: 773929597

Petra.Bartova@post.cz

Na paní Mgr. Bártovou se obraťte zejména když:

- cítíte, že Vaše dítě potřebuje něco navíc k tomu, aby se mu ve školce a následně ve škole dařilo (např. zdravotní cvičení, doprovod na výlet, asistenta ve třídě apod.)

- vidíte, že se Vaše dítě ani měsíc po nástupu do školky netěší, máte pocit, že se nedaří jeho adaptace na školkové prostředí

Bc. Markéta Hubáčková, tel: 724 875 158

Na paní Bc. Hubáčkovou se obraťte zejména když:

- je rodný jazyk rodičů dítěte odlišný od českého jazyka

Speciální pedagog:

• Spolupracuje s pedagogy a vyhledává děti se speciálními vzdělávacími potřebami a děti mimořádně nadané.
  • Poskytuje poradenské konzultace rodičům (zákonným zástupcům), kteří ho sami vyhledají. (Po předchozí telefonické domluvě termínu schůzky.)
  • Vytváří podmínky k maximálnímu využívání potenciálu dítěte.
  • Poskytuje dítěti individuální i skupinovou podpůrnou a nápravnou speciálně pedagogickou péči, která vede ke komplexnímu a optimálnímu vývoji dítěte.
  • Zaměřuje se na nejčastější problémy předškolního věku (poruchy výslovnosti, poruchy pozornosti, hyperaktivita, náznaky poruch učení atd.)
  • Zábavná a herní forma je přizpůsobena věku a individuálním potřebám dítěte.
  • Speciální pedagog vede metodicky ostatní paní učitelky k provádění kolektivní logopedické péče.
  • Vytváří podmínky pro týmovou spolupráci.