Počasí dnes:

16. 1. 2021

oblacnosesnez

Bude polojasno až oblačno, občas sněhové přeháňky. Denní teploty -5 až -1°C. Noční teploty -4 až -8°C, místy kolem -11°C.

Dnes je sobota, 16. 1. 2021, 12:23:06

Návštěvnost:

Svátek má Ctirad

Přijímání dětí do MŠ

Městys Nehvizdy zajišťuje předškolní vzdělávání dětí v mateřské škole a v dětské skupině (pro děti od 2 let).

Děti jsou do mateřské školy i do dětské skupiny přijímány v době zápisu podle stanovených kritérií.

Mimo zápis lze umístit dítě do mateřské školy za předpokladu, že je v mateřské škole volné místo.

Pokud se přistěhujete do Nehvizd, máte zde trvalý pobyt a potřebovali byste Vaše dítě umístit do školky, informujte se o volném místě -  reditel@skolkanehvizdy.cz . Pokud v danou dobu volné místo pro Vaše díiě nebude, zapíšeme si na Vás kontakt a budeme Vám volat hned jak se místo uvolní.

Zápis do MŠ

Zápis k předškolnímu vzdělávání se koná v období od 2. května do 16. května. Přesný termín a podrobné pokyny k  zápisu pro Vás po dohodě se zřizovatelem zveřejníme na webových stránkách mateřské školy během dubna 2021.

Kritéria pro přijetí naleznete zde (pdf 1,34 MB)