Počasí dnes:

30. 9. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Dnes je středa, 30. 9. 2020, 0:55:42

Návštěvnost:

Svátek má Jeroným

Přijímání dětí do MŠ

Městys Nehvizdy zajišťuje předškolní vzdělávání dětí v mateřské škole a v dětské skupině (pro děti od 2 let).

Děti jsou do mateřské školy i do dětské skupiny přijímány v době zápisu podle stanovených kritérií.

Mimo zápis lze umístit dítě do mateřské školy za předpokladu, že je v mateřské škole volné místo.

Pokud se přistěhujete do Nehvizd, máte zde trvalý pobyt a potřebovali byste Vaše dítě umístit do školky, informujte se o volném místě -  reditel@skolkanehvizdy.cz . Pokud v danou dobu volné místo pro Vaše díiě nebude, zapíšeme si na Vás kontakt a budeme Vám volat hned jak se místo uvolní.

Zápis do MŠ

Zápis k předškolnímu vzdělávání se koná v období od 2. května do 16. května. Přesný termín a podrobné pokyny k  zápisu pro Vás po dohodě se zřizovatelem zveřejníme na webových stránkách mateřské školy během dubna 2021.

Kritéria pro přijetí naleznete zde (pdf 1,34 MB)